Penetračný náter Canada Rubber P 100

  • Asfaltová mliečna emulzia s obsahom špeciálnych živíc a minerálnych stabilizátorov
€19
Skladom
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Expedujeme na druhý deň
na akúkoľvek adresu

PENETRAČNÝ NÁTER CANADA RUBBER P100 - 5 kg balenie

 

Penetračný náter Canada Rubber P 100 je asfaltová mliečna emulzia s obsahom špeciálnych živíc a minerálnych stabilizátorov. Film vytvorený po odparení vodných prvkov je nepriepustný pre riedke kyseliny a zásady. Treba sa však vyvarovať organických rozpúšťadiel a olejov. Je šetrný k životnému prostrediu. Nie je potrebné riediť, je ľahko použiteľný. Nemusíte ho zahrievať.

POUŽITIE:

Penetračný náter Canada Rubber P 100 sa používa ako penetračný náter pod asfaltové hydroizolácie (Napr. Canada Rubber N500 a ďalšie). Nanáša sa na polyuretán, polystyrén, betón, ľahký betón, tehly, drevo, kov, sadrokartón.

Spôsob aplikácie: Povrch musí byť čistý, zbavený prachu, mastnoty a voľných častíc. Výrobok je potrebné dôkladne premiešať pred použitím. Naneste za studena štetcom, valčekom alebo striekacou pištoľou v jednej alebo viacerých vrstvách, v závislosti od požadovaného efektu. Smer každej nasledujúcej vrstvy má viesť kolmo na predchádzajúcu, ktorá musí byť dokonale suchá. Nepoužívať pri teplote nižšej ako +5 °C. Náradie hneď po použití očistiť vodou. V prípade zaschnutého materiálu je možné použiť technický benzín.

Spotreba: Závisí na poréznosti a štruktúry povrchu, aplikácia je približne 0,25kg/m2 pre každú vrstvu.

Balenie a skladovanie: Výrobok je k dispozícii v 5kg baleniach. Skladujte 12 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale. Skladujte pri teplotách od +5 °C do +30 °C.

Bezpečnostné pokyny: Vyhnite sa dlhšiemu kontaktu s pokožkou. V prípade zasiahnutia očí, ihneď vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Odpad voľne nevyhadzovať, triediť podľa platných environmentálnych predpisov. Výrobok je bezpečný pre prepravu.

Kód Kód: 106/5 K
Meno značky: Canada Rubber
Kategória: Stavebné produkty
Späť do obchodu