Canada Rubber T 1000

 
  • Špachtľová guma - vysoko pružná jednozložková emulzia membránového typu na báze modifikovaného asfaltu
  • Je určená na opravy väčších porúch povrchu (praskliny, trhliny a diery väčšie ako 5mm)
€49
Skladom
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Expedujeme na druhý deň
na akúkoľvek adresu

Špachtľová tekutá guma Canada Rubber T1000

Popis: Tekutá guma Canada Rubber T1000 je vysoko pružná, jednozložková emulzia membránového typu na báze modifikovaného asfaltu.

 

POUŽITIE:

Špachtľová guma T 1000 je určená na opravy väčších porúch povrchu (praskliny, trhliny a diery väčšie ako 5mm). Má hustejšiu konzistenciu ako tekutá guma N500. Ploché strechy (betón, plech, asfaltový pás, azbest a pod.,), zelené strechy, základy budov, steny, stropy, kúpeľne a sprchovacie kúty, potrubia, kovové konštrukcie, priehrady, rybníky, nádrže, bazény, terasy, balkóny a loggie, cesty a chodníky, parkoviská, prístavy. Aplikuje sa na bežne používané stavebné materiály.

Po takto vykonanej oprave je potrebné urobiť celoplošnú izoláciu náterovou hmotou Canada Rubber N 500.

Príprava: Podklad, na ktorý chceme nanášať špachtľovú gumu musí byť čistý, suchý, prípadne mierne zvlhnutý, bez prachu, mastnôt alebo voľných častíc.

Aplikácia: Špachtľovú gumu T 1000 je možné aplikovať na vopred pripravený podklad ihneď po otvorení. Nanáša sa špachtľou príp. murárskym hladidlom. Aplikáciu

je možné vykonávať pri teplotách povrchu vyšších ako + 5 °C a nie je možné ju realizovať počas dažďa alebo bezprostredne pred jeho začiatkom.

Spotreba: Závisí od veľkosti opravovanej poruchy.

Balenie: 5 kg

Technický list: Technický list Canada Rubber T 1000 

Kód Kód: 115/5 K
Meno značky: Canada Rubber
Kategória: Stavebné produkty
Späť do obchodu