Ecoshine Masnota a Nerez Extra Silný - 0,5 lit.

Ecoshine Mastnota a Nerez - Extra Silný je univerzálny čistiaci prostriedok s prírodným karnaubským voskom.

Produkt perfektne čistí a odmasťuje šporáky, digestory, gresové obklady / dlažby, kuchynské linky, špáry, nerezové batérie, sprchové hlavice, vane a WC. 

€12
Skladom
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Expedujeme na druhý deň
na akúkoľvek adresu

Prípravok neodfarbuje ani nereaguje s inými čistiacimi prostriedkami a preto je vhodný aj na tepovanie kobercov, čalúnených sedačiek a oblečenia od škvŕn rôzneho druhu.

 

Čistenie bez vody
Perfektný odmasťovač
Nereaguje s inými čistiacimi prostriedkami
Neodfarbuje materiály
Prírodný vosk puzdruje a chráni povrchy
Výrazne nízka spotreba v porovnaní s inými prostriedkami


Produkty Ecoshine výrazne odbúravajú množstvo potrebnej chémie v domácnosti. Prípravok Ecohine na Mastnotu a Nerez spoľahlivo odmastí a vyčistí problémové plochy vo vašej domácnosti.

 

Postup čistenia:

Čistenie prebieha úplne bez vody. Produkt rovnomerne nastriekajte na celý povrch a nechajte pôsobiť cca. 15 sekúnd. Následne dočistite do sucha.

Pri zmývaní podláh je možné pridať 0.1 lit prípravku na 5 Lit. vody. 

Spotreba prípravku výrazne klesá už pri druhom upratovaní keďže vosk vytvára ochranný film ktorý odpudzuje nečistoty. Z našich skúsenosti, spotreba postupne klesne až k 1/3 v porovnaní s bežnými čističmi. 

 

Ekologické balenia Bag in Box 5 L

Pre odbúranie nadbytočných plastov z 0.5 lit. fliaš doporučujeme naše nové ekologické kartónové balenia Bag in Box s výpustným ventilom pre jednoduché plnenie. 5 L balenie si viete jednoducho umiestniť do poličky v domácnosti pre pohodlné plnenie podľa potreby. 

Kód Kód: 03
Meno značky: Ecoshine
Kategória: Všeobecné čistenie
Hmotnosť: 0.6 kg
Späť do obchodu