Rokohumin Ovocné stromy 1 L - kvapalné organominerálne hnojivo

Kvapalné aminokyselinové hnojivo určené pre ovocné stromy

€6,45
Vypredané
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Expedujeme na druhý deň
na akúkoľvek adresu

Zloženie

Obsah spáliteľných látok v sušine v % min.50,0. Obsah celkového dusíka ako N v sušine v % min. 11,0. Obsah celkového fosforu ako P2O5 v sušine v % min. 12,0. Obsah celkového draslíka ako K2O v sušine v % min. 12,0. Ďalej obsahuje humínové kyseliny, vápnik (Ca), horčík (Mg) a stopové prvky molybdén (Mo), meď (Cu), bór (B), mangán (Mn), zinok (Zn) a 18 aminokyselín.

Charakteristika

Organominerálne hnojivo – Rokohumín – kvapalný – Ovocné stomy – je vyrobené z keratínu. Obsahuje aminokyseliny, vápnik, horčík, železo ,stopové prvky (molybdén, meď, bór, mangán, zinok) a humínové látky (kyselín).

Táto kombinácia zaručuje mimoriadne výrazné povzbudenie rastu rastlín. Rokohumín výrazne podporuje príjem makro a mikro živín rastlinami. Účinok hnojiva podporuje reprodukciu a vitalitu rastlín, čím sa zvyšuje odolnosť voči chorobám a škodcom. Rastlina je odolnejšia voči stresom. Humínové kyseliny zvyšujú obsah chlorofylu v rastlinách, zvyšuje sa absorpcia fotónov, čím sa zlepšuje fotosyntéza aj pri nižšej intenzite svetla.

Dávkovanie

Pred použitím obsah fľaše dôkladne premiešajte. Kôstkoviny, jadroviny a citrusové ovocie hnojíme roztokom 30-35 ml hnojiva na 1 liter vody 1x po odkvitnutí na mladé výhonky, druhý krát 2-3 týždne po prvej aplikácií, tretí krát 2-3 týždne po druhej aplikácií. Pri hnojení na list pripravíme roztok z 10 ml hnojiva na 1 liter vody, hnojíme raz za 14 dní.Pred použitím obsah fľaše dôkladne premiešajte.

Kôstkoviny, jadroviny a citrusové ovocie hnojíme roztokom 30-35 ml hnojiva na 1 liter vody 1x po odkvitnutí na mladé výhonky, druhý krát 2-3 týždne po prvej aplikácií, tretí krát 2-3 týždne po druhej aplikácií. Pri hnojení na list pripravíme roztok z 10 ml hnojiva na 1 liter vody, hnojíme raz za 14 dní.

Nikdy nehnojíme počas vegetačného pokoja – v zime, výnimočne raz za mesiac.

Balenie

1 liter

Kód Kód: 175
Meno značky: Rokosan
Kategória: Organické hnojivá
Hmotnosť: 1.2 kg
Späť do obchodu